Majowy Turniej Piłki Nożnej(Video,Galeria)

W wiosennym turnieju "SP RADOMIAK CUP 2015" wzięły udział zespoły:
SP Radomiak I, SP Radomiak II, MKS KSZO-Junior Ostrowiec Świętokrzyski, UKS Celsium Skarżysko Kamienna, Chempion Pionki i KS Zamłynie Radom ZA Kambud SA. Zespół z Zamłynia zastąpił KS Warka, który w czwartek wycofał się z turnieju. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". O zwycięstwie w turnieju zadecydował ostatni mecz pomiędzy MKS KSZO-Junior i SP Radomiak II. Oba zespóły wygrały wszystkie wcześniejsze mecze. KSZO pokonało Radomiaka 1:0. Była to jedyna bramka stracona przez zespoł SP Radomiak II w całym turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS KSZO-JUNIOR pkt 15 (bramki) 23:1
2. SP RADOMIAK II 12   8:1
3. CHAMPION PIONKI 9  11:5
4. SP RADOMIAK I 4   8:9
5. UKS CELSIUM 4  6:12
6. KS ZAMŁYNIE 0 1:29

Najlepszy piłkarz turnieju - Franciszek Lipka (KSZO)
Najlepszy bramkarz - Łukasz Skórzynski - (SP Radomiak II)
Najlepszy strzelec - Emil Żelazowski - 7 bramek (KSZO)

Ponadto Organizatorzy wręczyli statuetki dla najlepszych piłkarzy z każdej drużyny:
Rykulska Natalia (KS Zamłynie), Wiktor Miernik (Celsium), Karpiński Bartek (SP Radomiak I), Mateusz Krawczyk (Chempion), Maciej Dohojda (SP Radomiak II), Dawid Adamski (KSZO).